piątek, 3 lutego 2023

HIENY CMENTARNE

Znowu to samo jedni dbaja o groby,a inni kradna. Jakim trzeba byc czlowiekiem by zadrac z innego grobu znicze,kwiaty, wyciagnac batrje z elektrycznych lampek. No tak tak czlowiek nie robi to HIENA Tyle tylko,ze ona tez kiedys umrze i oby,,karma" wrociła i jej grob byl okradany. Wiem,nie mozna komus zle zyczyc ale mnie juz szlak trafia i nie wiem,na prawde nie wiem co zrobie gdy dorwe taka osobe.

Na cmentarzu w Radziłowie stoi TOITOI...a w nim pływają butelka i puszka po piwie... Bydełko wylazło na grobbing, ehhh

Żeby kraść z grobu to już jest szczyt chamstwa ! Jak tak można !? Hieny cmentarne !!!!!

Ja.... Od zarania dziejów to norma.Kradli ,kradną i będą kraść Jest 21 wiek załóż foto pułapkę lub wynajmij firmę ochroniarską i po problemie.Ja zamontowałem atrapę kamery monitoringu za 15 PLN i mam święty spokój.Pozdrawiam

Jeszcze za komuny, gdy Niemcy Wschodnie otworzyły granicę, to Polacy zaczęli jeździć na wycieczki. Niemcy nauczyli się wtedy, że na wystawie musi być tylko jeden but, bo jak są dwa to nasi ukradną. Dlaczego ten naród taki pokręcony? Obłuda, kręcielstwo, złodziejstwo, oszustwo to codzienność i od samej wierchuszki.

donald: wróć na ziemię, no o czym ty mówisz? firma ochroniarska będzie pilnować w twoich lampkach baterii? ile za to zapłacisz? tak na marginesie to puk zarabia na cmentarzu i powinien jakiś monitoring zagwarnatować na takim otwartym obszarze to nie trzeba tych kamer dużo. kilka porządnych kamer załatwiłoby temat. większość ludzi musi czuć bat nade łbem, wtedy zachowują się jak ludzie ;) tak to właśnie wynika z moich przemyśleń i obserwacji.

Wielu żyje tak jak umie - bo tak było w domu; albo tak, na co go stać - bo za kółnierz nie wylewa.
To raczej małpy, które zeszły z drzewa i trzeba je po prostu cywilizować.

kiedyś za kradzież obcinali ręce i dupę podcierał taki złodziejaszek łokciem i społeczność wiedziała kto kradnie i rodzina była potępiana .... a dzisiaj tylko mandaty albo więzienie na koszt podatnika czyli osoby co pracuje i się stara a taki skur... przyjdzie i ukradnie nie swoje TĘPIĆ ZŁODZIEJSTWO

@Andrzejek. Macie to w genach, a jak mowia bracia Zydzi wysysacie to z mlekiem mamci, albo tatko przekazuje w nasieniu. Tak jestescie odbierani na calym swiecie.

Cztery kwiatki i stówa w kieszeni.

Teraz nawet nie używa się słowa ukradł tylko co najwyżej przywłaszczył, nie dopełnił obowiązków lub przekroczył uprawnienia, a to brzmi jakby pozytywnie.

Tak, akceptacja społeczna dla złodziejstwa, krętactwa, cwaniactwa jest porażająca.
Widoczny jest upadek moralny, etyczny społeczeństwa. Nie potrzeba lupy, okularów by to dostrzec. Niestety widzą to nieliczni. Społeczeństwo równa do patologii.

Zgadzam się z Darkiem

Z jednej hieny z drugiej rewia mody. Chyba więcej pieniędzy niektórzy wydają na święto zmarłych niż boże narodzenie. Pamięci nie zmierzy się ilością pieniędzy a wspomnień w ciągu całego roku.

Gdzieś to jest sprzedawane. Od tego bym zaczął.

Witam, nigdy nie wierzyłam, że są tacy ludzie, którzy okradają groby. Jak słuchałam o tym , to uważałam, że ktoś bzdury opowiada, kłamie. Do czasu - o złodziejstwie i okradaniu grobów przekonałam się , gdy grób mojego Śp. Taty na cmentarzu w Wąsoszu został okradziony jakieś 20 lat temu. Jakie było moje zdziwienie, zaskoczenie, złość, żal. Nie było jeszcze pomnika, bo był krótki czas po pogrzebie, uporządkowałam grób i posadziłam 6 krzaków oryginalnych, ładnych, herbacianych chryzantem do ziemi na tydzień czy dwa prze świętem zmarłych. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy odwiedzając grób Taty w Święto zmarłych zastałam tylko dołki po posadzonych kwiatach. Komuś się podobały, przydały te kwiaty. Czułam się fatalnie, jak tak można? Widać można, to takie przykre moje doświadczenie, pozdrawiam

"Z jednej hieny z drugiej rewia mody"...
Trafione, sedno sprawy.
Pozdrawiam forumowicza o nicku "zdziwiony".

Groby były okradane od wieków raz było to złoto i kosztowności teraz kradną nawet kwiatki i znicze. To taka przywara ludzi, z która nic nie da się zrobić.

"Zmiękczanie" zasad, norm, standardów, kanonów było, jest i będzie zgubne, uciążliwe dla ludzi o prawidłowo ukształtowanych postawach moralnych i etycznych.

A ja podłożyłam dość ładne podstawki pod kwiatki i szybko zniknęły. Mam tylko nadzieję,że nie służą komuś dobrze :)

Terror złodziei!!!

złodzieje uspokójcie się bo na pewno zmarli nie życzyliby kradzionych rzeczy na swoim grobie ich to nie cieszy , wstyd, robisz krzywdę jednym bo im kradniesz a swoim że im to stawiasz u pamiętaj się

Już dawno powinno odchodzić się od cmentarzy w obecnej formie! ludzie powinni być kremowani i odstawiani na "ścianki" z uranami. Wygląda przyjemniej, czyściej, a i nie będzie trzeba coraz to więcej ziem tracić na ciała, które zgniją, tylko po to aby ktoś mógł przyjść i zrobić coroczny wybieg!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.