sobota, 4 lutego 2023

Hotel w Grajewie

Czy jest jakis hotel w Grajewie

Oczywiście że jest HOTEL i to nie jeden .Nocować możesz w restauracji BALTON i wielu innych miejscach

Chyba pokoje noclegowe bo hotel niema racji bytu

Chyba jakieś pseudo moteliki w chatach

Dobry hotel masz 6 km w Prostkach, restauracja ZORZA. Polecam.

Jedyny hotel w Grajewie to Balton który zapewni spanie i jedzenie nic po za tym żadnego basenu ani spa ale w weekend i tak nie ma co liczyć na nocleg z powodu braku miejsc( wesela) reszta noclegów w Grajewie to tylko pokoje do wynajęcia ( noclegownie)

W Balton w Grajewie sa pokoje noclegowe no tak jak w hotelu super pokoje i jedzenie super

Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki w obowiązkowym dla hoteli centralnym rejestrze obiektów hotelarskich można sprawdzić ile jest Obiektów Hotelowych w okolicy Grajewa...

Folkowa, Balton, Zajazd Pod Świerkiem.

Do Joooo ty serio polecasz hotel pod Świerkiem ? Tam są pokoje kilkuosobowe i toaleta na korytarzu wspólna dla wszystkich ! To nie jest hotel !!! / .

Szukałem spokoju i przede wszystkim braku obsługi odnośnie sprzątania, jedzenia itp. i byłem kilka razy w Balton - cisza, czyste pokoje, restauracja - to chyba jedyna opcja. Oczywiście byłem też w wielu innych :) Korzystałem z usług i jestem zadowolony.

Uslugi hotelarskie M i A Danowski

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.