piątek, 3 lutego 2023

Psycholog/psychiatra

Do jakiego psychologa w okolicy najlepiej się wybrać? Nie będę się rozpisywać, podejrzewam depresje, chce znaleźć pomoc.

Doktor Mierzejewski psychiatra w medicusie. Teraz już niestety tylko prywatnie.

medimar. Przesymatyczna Pani, ale również tylko prywatnie.

@zdesperowana. Jestes bardzo dzielna i madra Osoba, ktora widzac, ze cos zaczelo sie wokol ciebie zmieniac i postanowilas szukac pomocy. To jest dardzo dobry znak, gdyz osoby cierpiace na te przypadlosc tego nie akceptuja i zaczynaja sie izolowac w rodzinie i ze znajomymi. Jesli rzeczywiscie jest to depresja, to wskazany bedzie kontakt z psychiatra, gdyz on bedzie mogl lepiej zdiagnozowac depresje i jej rodzaj, nastepnie wypisze odpowiednie leki i musisz przygotowac sie na bardzo dluga terapie. Duzo zalezy od twojej osobowosci i otoczenia w ktorym zyjesz. W tym momencie psycholog nic ci nie pomoze. Pozniej jak najbardziej. W grajewskim szpitalu jest odzial i poradnie zdrowia psychicznego. Kiedys ordynatorem byl lekarz Chojnowski, a jego pomocnikiem niejaka pani Mkowska. Natomiast czy sa dobrzy??? To tak jak z kowalem lub tynkarzem: jedneu zrobi dodrze, a innemu nie. Zapewne jest tez ktos w Medicusie. Mozna tez skorzystac ze szpitala w Choroszczy, ktory najbardziej bylby wskazany. Tu chodzi o wlasciwe rozpoznanie: rodzaj lub typ depresji i pozniejsze wizyty. Zycze powodzenia.

Pani Lucyna Kuferska Ełk polecam z całego serca. Niestety prywatnie.

Po co prywatnie. Doktor Makowska. Jest to osoba odpowiednia,dyskretna i ja w 100%jestem zadowolona,kiedys tez sie leczylam. PolecamProsze dzwonic do poradni psych.w szpitalu. Skierowania nie trzeba.

Mierzejewski?
On jak rutinoscorbin. W sumie nie szkodzi.

J24, to jest lekarz, a nie doktor.

W szpitalu działa punkt zgloszeniowo-koordynacyjny od poniedziałku do piątku w godz od 8 do 18 ;tam można zgłosić problem i zostanie osoba skierowana do odpowiedniej osoby psychiatry albo psychologa,w zaleznosci od zgłaszanego problemu tel 691 224 321.W szpitalu przyjmuje kilku psychiatrów

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.