piątek, 3 lutego 2023

Sortowanie śmieci na Południu

Grajewo, Bl. 65 os. Południe. Od dawna obserwuję Panią z bl. 64 , która ciągle przynosi swoje śmieci do naszego śmietnika i maszeruje po auto. Będę zmuszony narysować plan drogi do jej śmietnika i wręczyć !

Niektórzy przyjeżdżają specjalnie aby wyrzucić śmieci. Najgorszy problem i tak mamy z plastikiem. Nie ma co się dziwić że przed naszym blokiem potem latają plastiki po trawnikach i całej drodze jak nie tylko mieszkańcy wyrzucają. Przydałby się drugi pojemnik na plastik. Aby problem zniknął pomogłaby tylko wiata na śmieci do której mieszkańcy mieliby klucz. Panią z bloku 64 zapraszamy do wyrzucania w przydzielonym śmietniku, możemy ewentualnie narysować drogę kredą.

Pewnie do Waszego smietnika jest jej blizej , mieszka w bloku , wiec placi za smieci , jesli sortuje dobrze smieci to co za róznica ?

Myśle ze trzeba takiej osobie zwrócić normalnie na ulicy uwagę aż się wstyd zrobi i odechce takich akcji.. No co za ludzie tak cyrki robią

Na serio!!! Za to ze kozysta ze smietnika tak Ci przeszkadza. A co z Toba skoro tak zetelnie prowadzisz obserwacje kobiety i na pewno innych osob. Oj nudzi Ci sie,wez sie za robote.

Kogo to interesuje? Jak widać, zbyt duża ilość wolnego czasu nie służy. Proponuję znaleźć jakieś hobby, szydełkowanie, haftowanie itp. Może się Pan przysłużysz społeczeństwu.

Nie rozumiem, co Ci przeszkadza kobieta wyrzucająca śmieci, pod warunkiem, że je segreguje, do śmietnika bloku 65. Jeśli blok 64 też należy do naszej spółdzielni, to ma prawo wrzucać gdzie chce, idzie pewnie gdzie jej jest bliżej. Obserwator może byś się zajął swoim życiem a nie obserwował innych

Płacimy wszyscy taką samą stawkę i możemy wyrzucac pod blokiem 65 lub 17

Macie inne stawki w tym bloku? Co za różnica gdzie ta kobieta wyrzuca śmieci?. Obserwuj swoje dupsko, a nie czyjeś. No chyba, że ma ładne

Obserwator i mieszkaniec 65 Alez wy robicie problem z tym co nie jest problemem.Smieci z blokow 65.64 itd.i tak laduja do jednego samochodu PUK.Nie osmieszajcie sie pokazywaniem kobiecie gdzie ma je wyrzucac.bo to jest beznadziejne.Kobieta placi tyle samo co wy za te smieci i co to wam da takie skrobanie na forum.

To zapiszmy dziecko do 1 i niech chodzi do 4 . Za chleb który płacimy 5 płaćmy 4 . Bo tacy jesteśmy a co.

I dobrze. A gdzie ma wyrzucić do lasu? Jak ci nie pasuje to postaw jej drugi smietnik to tam będzie wyrzucać!

Teo12 Twój komentarz doskonale oddaje to, jaki jesteś. Czyżbyś z zeszłorocznej choinki się zerwał?

Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego, gdyby ten czujny obserwator wytropił ludzi wyrzucających w nocy pod śmietnik meble, kuchenki, sedesy i inne dużo gabarytowe odpady, które należy dostarczyć do składu PUK , wtedy widok z okna byłby przyjemniejszy, no i właścicieli zwierzaków, którzy namiętnie zostawiają swoje odchody w okolicach bloków. To jest dopiero problem.

Siedzisz w tym oknie i kwitniesz.

Do Pożyczka rata .. chyba dużo rat masz do spłaty i padło ci na łeb , takie głupoty napisałeś dzieci wiedzą gdzie mają swój śmietnik a ta pani co ma problem z ukierunkowaniem drogi do swojego śmietnika .

Blok 64 ma przypisany ten smietnik, takze ta Pani prawidlowo wyrzuca smieci. Ale jak zawsze nic sie niewie a sie wypowiada.

Jest faktem /ze smieci przywoza z miasta,dobrze ,zeby tylko sortowali, a jest tak jak zlodzieje zachowuja sie rzucaja jak popadnie i w dlugo!, zeby nikt na nich nie krzyczal. Najgorsze jest to ,ze na lokatorow spada wina, i podnosza nam stawki za smieci. SMLW wie otym nic w tym kierunku nie robi. Czynsze podnosi a my likatorzy musimy placic!.

Do Obserwatora Czas na emeryturę odejść i zacząć naprawdę odpoczywać Szkoda życia aby siedzieć bezczynnie w oknie marnować czas na uprzykrzanie ludziom życia którzy ciężko pracują i są zabiegani życiem dnia codziennego Obserwator zasłon rolety w oknie i nie będziesz miał problemu ,bo widocznie masz problem sam ze sobą Poczytaj lepiej dobra ksiazke większy będziesz miał z tego pożytek i czas mile spędzisz A i na ludzi spojrzysz przyjaźnie i z miłością Powodzenia życzę

Ludzie, to mają problemy - to tylko w mieście Grajewo! Dobra kobieto, jak nie masz co robić, to wyjdź z tego okienka w kuchni i sprawdź , czy nie ma Cię w dużym pokoju.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.