PROMIEŃ II Mońki - WARMIA II Grajewo 0:5

Występujące w rozgrywkach podlaskiej A Klasy rezerwy WARMII w niedzielne popołudnie rozegrały ligowy mecz w Mońkach z drugim zespołem PROMIENIA. Podopieczni trenera Kamila Randzio bardzo pewnie i wysoko pokonali gospodarzy aż 5:0. Prowadzenie dla WARMII zdobył Rafał Hołtyn w 13 minucie meczu. Tuż przed przerwą drugiego gola strzelił 16-letni Emil Jagielski a niedługo później na 3:0 podwyższył Łukasz Witkowski.

W drugiej połowie grajewianie kontrolowali grę, choć ambitny zespół gospodarzy wytrwale atakował. WARMIA broniła się skutecznie i zdobyła jeszcze dwa gole. W 71 minucie do bramki trafił kolejny 16-latek Bartek Bukowski a 5 minut przed końcem meczu wynik na 5:0 dla naszego zespołu ustalił mocnym strzałem Mateusz Szumowski.

Kolejny mecz ligowy nasze rezerwy zagrają w niedzielę 23 października o 14:00. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego podejmiemy prowadzącą w tabeli A Klasy gr. 1 BIEBRZĘ Goniądz.

16.10.2022 Mońki, boczne boisko Stadionu Miejskiego

PROMIEŃ II Mońki - WARMIA II Grajewo 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Rafał Hołtyn 13', 0:2 Emil Jagielski 43', 0:3 Łukasz Witkowski 45', 0:4 Bartosz Bukowski 71', 0:5 Mateusz Szumowski 85'

PROMIEŃ II: 77.Mnich - 3.Karejwo, 6.Rafałko, 11.Rutkowski (53' 99.Wiszniewski), 18.Kuc, 8.Rudnicki (46' 23.Charkiewicz), 4.Radzajewski (70' 16.Minkiewicz), 90.Wyszyński (46' 7.Moniuszko), 96.Poliński, 9.Stachurski (70' 21.Imbiorski), 10.Tekień

REZERWA: 16.Minkiewicz 99.Wiszniewski, 23.Charkiewicz, 5.Magnuszewski, 7.Moniuszko, 21.Imbiorski

TRENER: Marcin Grygo

WARMIA II: 1.Jegliński - 2.Poślednik (70' 16.Olszyński), 3.Krupa (Kpt), 5.Koszczuk, 4.Grabowski (60' 20.Sztachelski) - 15.Marczykowski (70' 13.Domitrz), 10.Bukowski, 18.Zarzecki (60' 6.Szumowski), 19.Jagielski (60' 8.Jankiewicz), 11.Hołtyn (60' 14.Damian Węgrzyn) - 9.Witkowski

REZERWA: 12.Mysiewicz - 6.Szumowski, 13.Domitrz, 20.Sztachelski, 8.Jankiewicz, 14.Damian Węgrzyn, 16.Olszyński, 20.Sztachelski

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Marcin Sokół (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Radzajewski, Rafałko, Wyszyński (PROMIEŃ II)